Fără categorie

Mai multe localităţi din raionul Nisporeni rămân azi fără curent electric

Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că astăzi vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:

Nisporeni:

or.Nisporeni: str. 9 Mai, Alecu Russo, Alexandru Cel Bun, Alexandru Donici, Alexandru Lăpuşneanu, Barbu Lăutaru, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Bogdan Vodă, Bucovinei, Chişinăului, Ciprian Porumbescu, Ciurleasa, Codrilor, Constantin Stamati, Crinilor, Cristestilor, Dacia, Fîntînilor, Gheorghe Madan, Gloriei, Grigore Vieru, Haiducilor, Holmului, Industrială, Ioan Vodă, Ion Iachir, Ion Neculce, Iurie Gagarin, Lapuşniţa, Livezilor, Livezilor str-la, Maguri, Marea Adunare Naţională, Maria Drăgan, Mihai Eminescu, Mihai Eminescu 2 str-la, Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Petru Movilă, Morilor, Nicolae Iorga, Păcii, Pompa, Salcîmilor, Sfatul Ţării, Sfinti Voievozi, Sfintul Ilie, Sfîntul Gheorghe, Suveranitatii, Tirgului, Troiţa Duminicii Mari, Tudor Vladimirescu, Vasile Alecsandri, Zubcu-Codreanu Nic. – parţial în intervalul de timp între 08:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric or.Nisporeni: str.Chişinăului, Toma Ciorbă – în intervalul de timp 09:00 – 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului s.Bălăurești – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Boldureşti – parţial în intervalul de timp între 08:45 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Bursuc – parţial în intervalul de timp între 08:45 – 18:45, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Seliţte, s.Ciuteşti – în intervalul de timp 14:35 – 17:00, pentru conectarea clienţilor noi s.Soltănești – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 14:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Vărzărești – parţial în intervalul de timp între 08:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electr

Chişinău, sectorul Botanica, or.Sîngera:

str.A.Donici, A.Mateevici, Ştefan cel Mare, Chişinăului, Dealul Leului, M.Eminecsu, Munceşti, Păcii – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 19:01, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene

Chişinău, sectorul Botanica, com.Băcioi:

str.Aeroport, Botanica, Hlobeni, Ion Luca Caragiale, Miron Costin, Nicolae Bălcescu – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie.

Chişinău, sectorul Buiucani:

str.Constituției 4, Ioana Radu 29, V.Lupu 42, 42/2, 42/5, 42A-Z, 46/4 – în intervalul de timp între 09:00 – 13:00, pentru conectarea clienţilor noi str.Gh.Codreanu 1-11, 2-12, Cornului 23, 24-28, Drumul Taberei 2-38, 17-39, Durlești 11, Toamnei 1-7, V.Lupu 61-73, Vovințeni 1-9, 4-14 – în intervalul de timp între 09:20 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Buiucani, s.Dumbrava:

str.Durlești, Mitr.P.Movilă, Sf.Gheorghe – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Centru:

str.A.Pușkin 28, 30, 38/1, 28/2, Alexandru cel Bun 50, M.Eminescu 66, Mitr.Varlaam 2, 77, Ștefan cel Mare 134, 136, 138, 140, 9999 – în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice str.Constantin Vîrnav 13 – în intervalul de timp între 09:00 – 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric.

Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:

Cobzarilor 1 str-la, Cobzarilor 2 str-la, Grigore Vascan, Izvoarelor, Izvoarelor 1 str-la, Livădarilor, Sf.Martiri Brîncovineni 1 str-la, Sf.Martiri Brîncovineni 2 str-la, Sihastrului – parţial în intervalul de timp între 10:30 – 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

 Chişinău, sectorul Ciocana:

str.Meșterul Manole 18 – în intervalul de timp între 10:00 – 13:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Ciocana, com.Budeşti:

str. 8 Martie, A.Lăpușneanu, B.Lăutaru, Budești, Budeștii Noi, Grădinarilor, Hotarul Satului – parţial în intervalul de timp între 09:10 – 15:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Ciocana, s.Buneți:

str.Pădurilor, Buneți – parţial în intervalul de timp între 09:10 – 13:00, pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice

Anenii Noi:

s.Floreni – parţial în intervalul de timp între 09:35 – 17:35, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Mereni – parţial în intervalul de timp între 10:30 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Roșcani – parţial în intervalul de timp între 09:35 – 19:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Speia, s.Șerpeni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Țînțăreni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 19:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Cahul:

str. 31 August 1989, Constantin Stamati, Lev Tolstoi, Muşeţel, Mărăşeşti – parţial în intervalul de timp între 10:30 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Badicul Moldovenesc – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 14:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Bucuria – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Pelinei – în intervalul de timp 15:00 – 16:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului

Cantemir:

s.Cania – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice s.Capaclia – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 14:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Cîrpeşti – parţial în intervalul de timp între 15:00 – 16:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Cociulia – parţial în intervalul de timp între 11:00 – 12:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Lărguţa – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 10:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Sadîc – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Comrat (UTA Găgăuzia):

or.Vulcăneşti: str. 1 Mai, 1 Mai str-la, 24 Siezda, 25 let Moldavii, Ananieva, Andreeva, Cahul, Calinina, Ceapaev str-la, Ciapaeva, Cicalov, Cutuzova, D.Raşculeva, Gheorghi Jucov, Gherţena, Grigore Cotovschi, Ioana Iakir, Iurie Gagarin, Iurie Gagarin str-la, Ivan Turghenev, Lenin, Malîi str-la, Maxim Gorki, Mihail Frunze, Nicutova, Plotnicova, Plotnicova str-la, Pobedî, R.Liucsemburg, Serghei Lazo, Sov.Armii, Sverdlov, Şvernica, Tcacenco, Vladimir Maiacovski – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Chioselia Rusă – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Ferapontievca: str.Deputatscaea, Ferapontevskaea, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Lenin, Miciurin, Mira, Molodejnaea, P.Cotovscogo, Pobeda, s.Ferapontievca, Serghei Lazo, Şorsa, Suvorova – parţial în intervalul de timp între 06:00 – 07:40, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Tomai: str. 28 Iunie, Calinina, Chirov, Ciapaeva, Comsomoliscaea, Comsomolischii str-la, Cosmonavtov, E.Dimcioglo, Gaidar, Gheorghi Jucov, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Karl Marx, Lenin, Malinovschi, Miciurin, Mihail Frunze, Mihail Lomonosov, Mira, Molodejnaea, Novaea, Octeabriscaea, Pobedî, Sadovaea, Şcolinaea, Sovetscaea, Stepnaea, Tomai, Vladimir Vîsoţki, Voinov Internaţionalistov, Voroşilov, Zarecinaea – parţial în intervalul de timp între 08:30 – 09:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Tomai: str. 28 Iunie, Calinina, Chirov, Ciapaeva, Comsomoliscaea, Comsomolischii str-la, Cosmonavtov, E.Dimcioglo, Gaidar, Gheorghi Jucov, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Karl Marx, Lenin, Malinovschi, Miciurin, Mihail Frunze, Mihail Lomonosov, Mira, Molodejnaea, Novaea, Octeabriscaea, Pobedî, Sadovaea, Şcolinaea, Sovetscaea, Stepnaea, Tomai, Vladimir Vîsoţki, Voinov Internaţionalistov, Voroşilov, Zarecinaea – parţial în intervalul de timp între 18:30 – 20:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Tomai: str.Chirov, Ciapaeva, Grigore Cotovschi, Lenin, Miciurin, Şcolinaea, Sovetscaea, Tomai – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Călăraşi:

str. 31 August, Alexandru cel Bun, M.Cibotari, M.Eminescu, N.Testemițeanu, Pantelimon Halipa – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Horodişte – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Vălcineţ: str. 31 August 1989, Alexandru cel Bun, Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Ciprian Porumbescu, Fîntînilor, Mihai Eminescu, Miron Costin, Nicolae Milescu Spătaru, Petru Rareş, Traian, Victoriei, Vălcineţ, Ştefan cel Mare şi Sfînt – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 16:50, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Căuşeni:

or.Căinari: str.Negai, Miorița, Căinari, str-la Cărbunei – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Fîrlădeni – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Ochiul Roș – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Cimişlia:

str. 27 August, Alexandru cel Bun, Grigore Ureche, Vasile Alecsandri, Vasile Alecsandri str-la – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Cenac – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Criuleni:

str. 31 August 1989, s.Zolonceni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Boşcana – în intervalul de timp 17:00 – 18:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului s.Dolinnoe – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Hîrtopul Mare – parţial în intervalul de timp între 09:25 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Işnovăţ – în intervalul de timp 15:30 – 16:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului s.Maşcăuţi – în intervalul de timp 09:00 – 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului s.Mărdăreuca – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Molovata – în intervalul de timp 12:00 – 13:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului s.Ustia – în intervalul de timp 14:00 – 15:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului

Hînceşti:

s.Buțeni – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Cărpineni: str.B.Glavan, Cotovschi, Ștefan Vodă – parţial în intervalul de timp între 09:50 – 17:50, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Ciuciuleni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Fundul Galbenei – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Lăpușna: str. 50 Let Octeabrea, A.Lăpușneanul, Doina, I.Iakir, Matrosov, Sadovaia, S.Kirov, Sovetov, str-la Sovetov, Șelepukin, Umanski, Ceapaev, V.Maiakovschi – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Mingir – parţial în intervalul de timp între 10:20 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Sărata Galbenă: str.Sovhoznaia – parţial în intervalul de timp între 08:15 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Ialoveni:

str.Alexandru cel Bun – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Dănceni, s.Suruceni – parţial în intervalul de timp între 09:35 – 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Malcoci – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Pojăreni – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Leova:

s.Borogani – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Tigheci – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Orhei:

str.Alexandru Cel Bun, Constantin Negruzzi, Constantin Stamati, Dorobanţilor, Eliberării, Junimii, Maxim Gorki str-la, Meşteşugarilor, Nistreană, Pluguşorului, Sălcilor, Sportivilor, Stanislav Trofim Buzu, Şoimarul, Valul Lui Troian, Vasile Lupu – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Ivancea – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Morozeni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Slobozia-Hodorogea, s.Biești – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Străşeni:

s.Lozova: str.Tineretului, Zubova – în intervalul de timp 11:00 – 13:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului s.Pănăşeşti – în intervalul de timp 10:00 – 14:00, pentru conectarea clienţilor noi s.Tătărești – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Ştefan Vodă:

s.Carahasani: str.Ceapaev, Cotovschi, Ion Creangă, Molodejnaia, Pobeda – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 19:20, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Cioburciu: str. 1 Mai, 28 Iunie, Boris Glavan, Calinina, Cecvora, Cernova, Cioburciu, Comsomoliscaea, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Lenin, Maxim Gorki, Molodejnaea, Păcii, Serghei Lazo, Şesului, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Zinina – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice s.Olănești: str.Alexandru cel Bun, M.Eminescu, Trandafirilor, V.Alecsandri – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 17:40, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Purcari: str.M.Gorikii, Purcari – parţial în intervalul de timp între 09:10 – 19:10, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Talmaza: str. 1 Mai, Alexandru Donici, Constantin Negruzzi, Tinereţii – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice s.Talmaza: str. 27 August, Banikov, Luceafărul, Prietenia – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Taraclia:

s.Carbalia: str.Fontannaea, Gaidarji G., Iubileinaea, Lesnaea, Mira, Zarecinaea – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Teleneşti:

s.Inești, s.Ratuș, s.Zăicani, s.Zăicanii Noi, s.Verejeni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Negureni – în intervalul de timp 09:00 – 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului

Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.


Related posts

Franța intră din nou în carantină totală. Macron: „Al doilea val va fi mai greu, mai letal decât primul”

Albasat

Oфициальный курс валюты на дату 29.10.2020

Albasat

Polițiștii și ANTA vor monitoriza traseele pentru a nu admite transportarea organizată la votare

Albasat

Cursul valutar oficial la 29.10.2020

Albasat

3 cazuri noi de COVID-19, confirmate astăzi în raionul Nisporeni

Albasat

Alte 861 de cazuri noi de coronavirus, confirmate în ultimele 24 de ore în R. Moldova

Albasat

Contextul de prezentare a diferitor candidați denotă partizanatul unor portaluri, raport

Albasat

ЦИК не разрешила проводить опрос по телефону в день выборов

Albasat

CEC nu a autorizat efectuarea unui sondaj la telefon în ziua alegerilor

Albasat

Milsami s-a calificat în sferturile Cupei Moldovei

Albasat

Leave a Comment

Actualitate

Mai multe localităţi din raionul Nisporeni rămân azi fără curent electric

Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că astăzi vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:

Nisporeni:

or.Nisporeni: str. 9 Mai, Alecu Russo, Alexandru Cel Bun, Alexandru Donici, Alexandru Lăpuşneanu, Barbu Lăutaru, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Bogdan Vodă, Bucovinei, Chişinăului, Ciprian Porumbescu, Ciurleasa, Codrilor, Constantin Stamati, Crinilor, Cristestilor, Dacia, Fîntînilor, Gheorghe Madan, Gloriei, Grigore Vieru, Haiducilor, Holmului, Industrială, Ioan Vodă, Ion Iachir, Ion Neculce, Iurie Gagarin, Lapuşniţa, Livezilor, Livezilor str-la, Maguri, Marea Adunare Naţională, Maria Drăgan, Mihai Eminescu, Mihai Eminescu 2 str-la, Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Petru Movilă, Morilor, Nicolae Iorga, Păcii, Pompa, Salcîmilor, Sfatul Ţării, Sfinti Voievozi, Sfintul Ilie, Sfîntul Gheorghe, Suveranitatii, Tirgului, Troiţa Duminicii Mari, Tudor Vladimirescu, Vasile Alecsandri, Zubcu-Codreanu Nic. – parţial în intervalul de timp între 08:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric or.Nisporeni: str.Chişinăului, Toma Ciorbă – în intervalul de timp 09:00 – 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului s.Bălăurești – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Boldureşti – parţial în intervalul de timp între 08:45 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Bursuc – parţial în intervalul de timp între 08:45 – 18:45, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Seliţte, s.Ciuteşti – în intervalul de timp 14:35 – 17:00, pentru conectarea clienţilor noi s.Soltănești – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 14:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Vărzărești – parţial în intervalul de timp între 08:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electr

Chişinău, sectorul Botanica, or.Sîngera:

str.A.Donici, A.Mateevici, Ştefan cel Mare, Chişinăului, Dealul Leului, M.Eminecsu, Munceşti, Păcii – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 19:01, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene

Chişinău, sectorul Botanica, com.Băcioi:

str.Aeroport, Botanica, Hlobeni, Ion Luca Caragiale, Miron Costin, Nicolae Bălcescu – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie.

Chişinău, sectorul Buiucani:

str.Constituției 4, Ioana Radu 29, V.Lupu 42, 42/2, 42/5, 42A-Z, 46/4 – în intervalul de timp între 09:00 – 13:00, pentru conectarea clienţilor noi str.Gh.Codreanu 1-11, 2-12, Cornului 23, 24-28, Drumul Taberei 2-38, 17-39, Durlești 11, Toamnei 1-7, V.Lupu 61-73, Vovințeni 1-9, 4-14 – în intervalul de timp între 09:20 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Buiucani, s.Dumbrava:

str.Durlești, Mitr.P.Movilă, Sf.Gheorghe – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Centru:

str.A.Pușkin 28, 30, 38/1, 28/2, Alexandru cel Bun 50, M.Eminescu 66, Mitr.Varlaam 2, 77, Ștefan cel Mare 134, 136, 138, 140, 9999 – în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice str.Constantin Vîrnav 13 – în intervalul de timp între 09:00 – 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric.

Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:

Cobzarilor 1 str-la, Cobzarilor 2 str-la, Grigore Vascan, Izvoarelor, Izvoarelor 1 str-la, Livădarilor, Sf.Martiri Brîncovineni 1 str-la, Sf.Martiri Brîncovineni 2 str-la, Sihastrului – parţial în intervalul de timp între 10:30 – 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

 Chişinău, sectorul Ciocana:str.Meșterul Manole 18 – în intervalul de timp între 10:00 – 13:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Ciocana, com.Budeşti:

str. 8 Martie, A.Lăpușneanu, B.Lăutaru, Budești, Budeștii Noi, Grădinarilor, Hotarul Satului – parţial în intervalul de timp între 09:10 – 15:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Ciocana, s.Buneți:

str.Pădurilor, Buneți – parţial în intervalul de timp între 09:10 – 13:00, pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice

Anenii Noi:

s.Floreni – parţial în intervalul de timp între 09:35 – 17:35, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Mereni – parţial în intervalul de timp între 10:30 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Roșcani – parţial în intervalul de timp între 09:35 – 19:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Speia, s.Șerpeni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Țînțăreni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 19:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Cahul:

str. 31 August 1989, Constantin Stamati, Lev Tolstoi, Muşeţel, Mărăşeşti – parţial în intervalul de timp între 10:30 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Badicul Moldovenesc – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 14:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Bucuria – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Pelinei – în intervalul de timp 15:00 – 16:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului

Cantemir:

s.Cania – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice s.Capaclia – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 14:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Cîrpeşti – parţial în intervalul de timp între 15:00 – 16:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Cociulia – parţial în intervalul de timp între 11:00 – 12:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Lărguţa – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 10:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Sadîc – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Comrat (UTA Găgăuzia):

or.Vulcăneşti: str. 1 Mai, 1 Mai str-la, 24 Siezda, 25 let Moldavii, Ananieva, Andreeva, Cahul, Calinina, Ceapaev str-la, Ciapaeva, Cicalov, Cutuzova, D.Raşculeva, Gheorghi Jucov, Gherţena, Grigore Cotovschi, Ioana Iakir, Iurie Gagarin, Iurie Gagarin str-la, Ivan Turghenev, Lenin, Malîi str-la, Maxim Gorki, Mihail Frunze, Nicutova, Plotnicova, Plotnicova str-la, Pobedî, R.Liucsemburg, Serghei Lazo, Sov.Armii, Sverdlov, Şvernica, Tcacenco, Vladimir Maiacovski – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Chioselia Rusă – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Ferapontievca: str.Deputatscaea, Ferapontevskaea, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Lenin, Miciurin, Mira, Molodejnaea, P.Cotovscogo, Pobeda, s.Ferapontievca, Serghei Lazo, Şorsa, Suvorova – parţial în intervalul de timp între 06:00 – 07:40, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Tomai: str. 28 Iunie, Calinina, Chirov, Ciapaeva, Comsomoliscaea, Comsomolischii str-la, Cosmonavtov, E.Dimcioglo, Gaidar, Gheorghi Jucov, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Karl Marx, Lenin, Malinovschi, Miciurin, Mihail Frunze, Mihail Lomonosov, Mira, Molodejnaea, Novaea, Octeabriscaea, Pobedî, Sadovaea, Şcolinaea, Sovetscaea, Stepnaea, Tomai, Vladimir Vîsoţki, Voinov Internaţionalistov, Voroşilov, Zarecinaea – parţial în intervalul de timp între 08:30 – 09:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Tomai: str. 28 Iunie, Calinina, Chirov, Ciapaeva, Comsomoliscaea, Comsomolischii str-la, Cosmonavtov, E.Dimcioglo, Gaidar, Gheorghi Jucov, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Karl Marx, Lenin, Malinovschi, Miciurin, Mihail Frunze, Mihail Lomonosov, Mira, Molodejnaea, Novaea, Octeabriscaea, Pobedî, Sadovaea, Şcolinaea, Sovetscaea, Stepnaea, Tomai, Vladimir Vîsoţki, Voinov Internaţionalistov, Voroşilov, Zarecinaea – parţial în intervalul de timp între 18:30 – 20:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Tomai: str.Chirov, Ciapaeva, Grigore Cotovschi, Lenin, Miciurin, Şcolinaea, Sovetscaea, Tomai – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Călăraşi:

str. 31 August, Alexandru cel Bun, M.Cibotari, M.Eminescu, N.Testemițeanu, Pantelimon Halipa – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Horodişte – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Vălcineţ: str. 31 August 1989, Alexandru cel Bun, Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Ciprian Porumbescu, Fîntînilor, Mihai Eminescu, Miron Costin, Nicolae Milescu Spătaru, Petru Rareş, Traian, Victoriei, Vălcineţ, Ştefan cel Mare şi Sfînt – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 16:50, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Căuşeni:

or.Căinari: str.Negai, Miorița, Căinari, str-la Cărbunei – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Fîrlădeni – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Ochiul Roș – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Cimişlia:

str. 27 August, Alexandru cel Bun, Grigore Ureche, Vasile Alecsandri, Vasile Alecsandri str-la – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Cenac – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Criuleni:

str. 31 August 1989, s.Zolonceni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Boşcana – în intervalul de timp 17:00 – 18:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului s.Dolinnoe – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Hîrtopul Mare – parţial în intervalul de timp între 09:25 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Işnovăţ – în intervalul de timp 15:30 – 16:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului s.Maşcăuţi – în intervalul de timp 09:00 – 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului s.Mărdăreuca – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Molovata – în intervalul de timp 12:00 – 13:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului s.Ustia – în intervalul de timp 14:00 – 15:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului

Hînceşti:

s.Buțeni – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Cărpineni: str.B.Glavan, Cotovschi, Ștefan Vodă – parţial în intervalul de timp între 09:50 – 17:50, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Ciuciuleni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Fundul Galbenei – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Lăpușna: str. 50 Let Octeabrea, A.Lăpușneanul, Doina, I.Iakir, Matrosov, Sadovaia, S.Kirov, Sovetov, str-la Sovetov, Șelepukin, Umanski, Ceapaev, V.Maiakovschi – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Mingir – parţial în intervalul de timp între 10:20 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Sărata Galbenă: str.Sovhoznaia – parţial în intervalul de timp între 08:15 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Ialoveni:

str.Alexandru cel Bun – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Dănceni, s.Suruceni – parţial în intervalul de timp între 09:35 – 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Malcoci – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Pojăreni – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Leova:

s.Borogani – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Tigheci – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Orhei:

str.Alexandru Cel Bun, Constantin Negruzzi, Constantin Stamati, Dorobanţilor, Eliberării, Junimii, Maxim Gorki str-la, Meşteşugarilor, Nistreană, Pluguşorului, Sălcilor, Sportivilor, Stanislav Trofim Buzu, Şoimarul, Valul Lui Troian, Vasile Lupu – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Ivancea – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Morozeni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Slobozia-Hodorogea, s.Biești – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Străşeni:

s.Lozova: str.Tineretului, Zubova – în intervalul de timp 11:00 – 13:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului s.Pănăşeşti – în intervalul de timp 10:00 – 14:00, pentru conectarea clienţilor noi s.Tătărești – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Ştefan Vodă:

s.Carahasani: str.Ceapaev, Cotovschi, Ion Creangă, Molodejnaia, Pobeda – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 19:20, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Cioburciu: str. 1 Mai, 28 Iunie, Boris Glavan, Calinina, Cecvora, Cernova, Cioburciu, Comsomoliscaea, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Lenin, Maxim Gorki, Molodejnaea, Păcii, Serghei Lazo, Şesului, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Zinina – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice s.Olănești: str.Alexandru cel Bun, M.Eminescu, Trandafirilor, V.Alecsandri – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 17:40, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Purcari: str.M.Gorikii, Purcari – parţial în intervalul de timp între 09:10 – 19:10, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Talmaza: str. 1 Mai, Alexandru Donici, Constantin Negruzzi, Tinereţii – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice s.Talmaza: str. 27 August, Banikov, Luceafărul, Prietenia – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Taraclia:

s.Carbalia: str.Fontannaea, Gaidarji G., Iubileinaea, Lesnaea, Mira, Zarecinaea – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Teleneşti:

s.Inești, s.Ratuș, s.Zăicani, s.Zăicanii Noi, s.Verejeni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Negureni – în intervalul de timp 09:00 – 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului

Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.


Related posts

ATENȚIE! Moldovenii cu amenzi nu vor putea ieşi din ţară.

VIDEO. Un tur fabulos al Lunii în 4K realizat de NASA

ILUMINAREA STADALĂ – SIGURANŢĂ PENTRU LOCUITORI

Leave a Comment

Fără categorie

Mai multe localităţi din raionul Nisporeni rămân azi fără curent electric

Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că astăzi vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:

Nisporeni:

str.Alexandru cel Bun, Ioan Vodă, Suveranității – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Boldureşti – parţial în intervalul de timp între 08:45 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Brătuleni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:15, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Chişinău, sectorul Botanica:

str.Belgrad 19/1, 19/3, 21, 23, 36, Butucului 14, 16, 16/1, Cuza-Vodă bd. 6, 6/3, 6/4, 6A, 8, 8/1, 8/2, 8A, 21/2 – în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric.

Chişinău, sectorul Botanica, or.Sîngera:

str.A.Donici, A.Mateevici, Ştefan cel Mare, Chişinăului, Dealul Leului, M.Eminecsu, Munceşti, Păcii – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene

str.Ştefan cel Mare, C.Negruzzi, Horelor, Liviu Damian, M.Costin, Orheiului, P.Zadnipru, Doinelor – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Botanica, com.Băcioi:

str.Aeroport, Botanica, Hlobeni, Ion Luca Caragiale, Miron Costin, Nicolae Bălcescu – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Buiucani:

str.Gh.Codreanu 1-11, 2-12, Cornului 23, 24-28, Drumul Taberei 2-38, 17-39, Durlești 11, Toamnei 1-7, V.Lupu 61-73, Vovințeni 1-9, 4-14 – în intervalul de timp între 09:20 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

str.Trușeni 9004 – în intervalul de timp între 09:00 – 12:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

str.Trușeni 9006, 9007, 9015, Codrilor 999, șos. Balcani 999 – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:

str. 27 August, M.Sadoveanu, Viilor – parţial în intervalul de timp între 09:35 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

str.Balcani, B.Lăutaru, Durlești, Mitr.Petru Movilă, Toma Alimoș – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Buiucani, or.Vatra:

str.Plopilor, Serghei Bogza, Ștefan Vodă – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Buiucani, s.Dumbrava:

str.Bot Mihai, Buiucani, Dimitrie Cantemir, Drumul Vilelor, Durlesti, Fîntînilor, Frumoasa, Igor Vieru, Ioan Botezătorul, La Rascruce, Maria Cibotari, Mihail Sadoveanu, Mitropolit Petru Movilă, Prieteniei, Rarestii, Sfîntul Gheorghe, Teilor, Vierul, Vilelor, Zavoiului – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Buiucani, com.Truşeni:

str.Chicera Petru, Igor Vieru, Mitropolit Petru Movilă, Sfîntul Gheorghe, Truseni – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

str.Chicera Petru 19, 27 August 9999, Trușeni 999, 9004, 9007, 9012, 9999 – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 12:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

str.Trușeni 9999 – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Centru:

str.Ismail 9999, 45, 29/1 – în intervalul de timp între 10:00 – 13:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice

Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:

str.Sihastrului, Schinoasa Deal – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Chişinău, sectorul Ciocana:

str.Maria Drăgan 28/3, Meșterul Manole 1, 12, Transnistria 5/1, 6, 16, 20 – în intervalul de timp între 09:35 – 15:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Rîşcani:

str.C.Stamati 12-16, Ion Doncev 2-22, Moara Roşie 3, 5, Zamfir Arbore 1-7, 2-6, str-la Zamfir Arbore 3/1, 4, 7, 7A – în intervalul de timp între 09:15 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Anenii Noi:

str.Arteziană, Concilierii Naționali, Cotovschi, S.Lazo, str-la Tihaia, Zagorodnaia – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

str.Chișinăului, Concilierii Naționali, Livezilor, Piața 31 August – parţial în intervalul de timp între 11:00 – 13:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

str.Tighina, Zagorodnaia – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 10:45, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Botnăreşti, s.Salcia – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:45, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Chetrosu – în intervalul de timp 13:30 – 15:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului

s.Chetrosu, s.Todirești, s.Chirca, s.Merenii Noi – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Mereni – parţial în intervalul de timp între 10:30 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Roșcani – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Ruseni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Țînțăreni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Cahul:

s.Brînza: str.Comsomoliscaea, Lenin, Molodejnaea, Ştefan cel Mare şi Sfînt – parţial în intervalul de timp între 14:00 – 15:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Bucuria – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Cantemir:

str.Boris Glavan, Ştefan Vodă, Zavodscaia – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice

s.Hîrtop – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Comrat (UTA Găgăuzia):

str.Cosmonauţilor, Dubinin, Kuzneţov, Lenin, Novaea, Pobeda – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 11:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

str.Fedko, Gavriliuc, Grigore Cotovschi, Pobeda, Serghei Tiulenin, Şevţov – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 10:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

or.Ceadîr-Lunga: str.Boris Glavan, Boris Glavan str-la, Cikalov, Dimitrov, Dzerjînski, Garaj, Iubileinaea, Karl Marx, Kuibîşev, Krîlov, Lenin, Matrosov, Matrosov str-la, Miciurin, Miciurin str-la, Molodejnaea, Nicolai Gogol, Oleg Coşevoi, Octombrie, Petru Cazmalî, Polevaea, Şevcenko Taras, Sverdlov, Sîrtmaci, Sîrtmaci str-la, Telman, Vasilii Jukovski, Volgograd, Zarecinaea – parţial în intervalul de timp între 18:30 – 20:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

or.Ceadîr-Lunga: str.Boris Glavan, Boris Glavan str-la, Dimitrov, Dzerjînski, Garaj, Karl Marx, Kuibîşev, Molodejnaea, Oleg Coşevoi, Telman, Volgograd, Zarecinaea – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Congaz: str. 28 Iunie, Lenin, Maxim Gorki – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Congaz: str.Cebanova, Grigore Cotovschi, Lev Tolstoi, Miciurin, Sadovaea, Serghei Lazo – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Călăraşi:

s.Dereneu, s.Hirova, s.Hoginești – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 16:50, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Pîrjolteni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Căuşeni:

str.Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Căinari, Cîmpurilor, Costache Negraia, Decebal, Florilor, Ion Cozmin, Izvoarelor, Leonidov, Padurilor, Păcii 1 str-la, Prieteniei, Ştefan Vodă, Vladimir Coliban, Vladimir Coliban str-la – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Opaci – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Zaim – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

Cimişlia:

str. 27 August, Alexandru cel Bun, Alexandru cel Bun str-la, Alexandru Donici, Alexandru Marinescu, Cimislia, Constantin Stere, Grigore Ureche, Ioan Vodă, Ion Creangă, Iurie Gagarin, Mihai Eminescu, Mihai Eminescu 2 str-la, Mihai Eminescu str-la, Mioriţa, Miron Costin, Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Petru Movilă, Nicolae Bălcescu, Perciun A., Petru Zadnipru, Satul Nou, Serghei Lazo, Ştefan Vodă, Traian, Valul lui Trăian, Vasile Alecsandri, Vasile Alecsandri str-la – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 19:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Hîrtop – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 10:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Ivanovca Nouă – parţial în intervalul de timp între 11:00 – 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

Criuleni:

s.Bălăbănești – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Dubăsarii Vechi – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Miclești, s.Stețcani – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 12:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Rîșcova – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Hînceşti:

str.Baștina, Codrilor, Haiducului, Ion Neculce, M.Frunze, Păcii, Romanov – parţial în intervalul de timp între 09:25 – 17:20, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Bobeica, s.Dahnovici – parţial în intervalul de timp între 08:15 – 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Bujor – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Buțeni – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Dancu – parţial în intervalul de timp între 08:15 – 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Fundul Galbenei – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Ialoveni:

s.Bardar – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Malcoci – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Zîmbreni – parţial în intervalul de timp între 09.25 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Leova:

str.Grigore Ureche, Grigore Ureche str-la, Livezilor, Mihai Eminescu, Miron Costin – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

str.Independenţei, Ion şi Doina Aldea-Teodorovici, Mihai Eminescu, Mitropolit Varlaam, Nucarilor – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

or.Iargara: str. 31 August 1989, Alexei Mateevici, Căile Ferate, Cucoarelor, Păcii, Viilor, Vinogradnaea str-la – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Băiuş, s.Cociulia Nouă, s.Hîrtop – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Tigheci – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Orhei:

str.C.Negruzzi, B.Glavan, Nistreană, V.Lupu – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Budăi – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Ivancea – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Morozeni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Peresecina: str. 31 August 1989, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Dimitrie Cantemir, Mihai Eminescu, Peresecena, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Vasile Lupu – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 12:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Slobozia-Hodorogea, s.Biești – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Step-Soci: str.Boris Glavan, Livezilor, Miciurin, Mihai Eminescu, S.Stepi-Socii, Tineretului, Vasile Lupu – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Străşeni:

s.Ciobanca – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 20:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Cojușna: str.C.Negruzzi, D.Cantemir, DragoșVodă, Entuziaștilor, Ion Soltîs, Izvoarelor, Libertății, Lutoasa, Gorikii, Memoriei, M.Eminescu, Nouă, Podgorenilor, Primar M.Jereghi, Strășenilor, Tineretului, Triboi, Valea Luncii, Vera Triboi – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Lupa-Recea – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s. Pănășești – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Ştefan Vodă:

s.Carahasani: str.Ceapaev, Cotovachi, I.Creangă, Molodejnaia, Pobeda – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 19:20, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Palanca: str.M.Eminescu, Frații Dumitrașcu, 50 Let Sov.Moldavii – parţial în intervalul de timp între 09:25 – 17:25, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Popeasca: str. 27 August, 31 August, Cazacu Ion, Comsomoliscaia, Florilor, I.Creangă, Gagarin, Lenin, M.Frunze, Mira, Molodejnaia, Sovetscaia – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Purcari: str.M.Gorikii, Purcari – parţial în intervalul de timp între 09:10 – 19:10, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Taraclia:

s.Budăi: str.Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Mihail Frunze, Mira, Molodejnaea, Popa N.V.srt., Sadovaea, Serghei Lazo, Staroseliscaea – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Carbalia: str.Carbalia, Drujba, Fontannaea, Gaidarji G., Iubileinaea, Iujnaea, Lesnaea, Mira, Molodejnaea, Molodejnaea str-la, Ogorodnaea, Sadovaea, Zarecinaea – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Dermengi – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Teleneşti:

s.Băneştii Noi – în intervalul de timp 14:00 – 16:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului

s.Brînzenii Vechi – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Ratuș – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Verejeni – în intervalul de timp 08:40 – 10:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului

Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.

Related posts

Franța intră din nou în carantină totală. Macron: „Al doilea val va fi mai greu, mai letal decât primul”

Albasat

Oфициальный курс валюты на дату 29.10.2020

Albasat

Polițiștii și ANTA vor monitoriza traseele pentru a nu admite transportarea organizată la votare

Albasat

Cursul valutar oficial la 29.10.2020

Albasat

3 cazuri noi de COVID-19, confirmate astăzi în raionul Nisporeni

Albasat

Alte 861 de cazuri noi de coronavirus, confirmate în ultimele 24 de ore în R. Moldova

Albasat

Contextul de prezentare a diferitor candidați denotă partizanatul unor portaluri, raport

Albasat

ЦИК не разрешила проводить опрос по телефону в день выборов

Albasat

CEC nu a autorizat efectuarea unui sondaj la telefon în ziua alegerilor

Albasat

Milsami s-a calificat în sferturile Cupei Moldovei

Albasat

Leave a Comment

Actualitate

Mai multe localităţi din raionul Nisporeni rămân azi fără curent electric

Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că astăzi vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:

Nisporeni:

str.Alexandru cel Bun, Ioan Vodă, Suveranității – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Boldureşti – parţial în intervalul de timp între 08:45 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Brătuleni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:15, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Chişinău, sectorul Botanica:

str.Belgrad 19/1, 19/3, 21, 23, 36, Butucului 14, 16, 16/1, Cuza-Vodă bd. 6, 6/3, 6/4, 6A, 8, 8/1, 8/2, 8A, 21/2 – în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric.

Chişinău, sectorul Botanica, or.Sîngera:

str.A.Donici, A.Mateevici, Ştefan cel Mare, Chişinăului, Dealul Leului, M.Eminecsu, Munceşti, Păcii – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene

str.Ştefan cel Mare, C.Negruzzi, Horelor, Liviu Damian, M.Costin, Orheiului, P.Zadnipru, Doinelor – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Botanica, com.Băcioi:

str.Aeroport, Botanica, Hlobeni, Ion Luca Caragiale, Miron Costin, Nicolae Bălcescu – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Buiucani:

str.Gh.Codreanu 1-11, 2-12, Cornului 23, 24-28, Drumul Taberei 2-38, 17-39, Durlești 11, Toamnei 1-7, V.Lupu 61-73, Vovințeni 1-9, 4-14 – în intervalul de timp între 09:20 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

str.Trușeni 9004 – în intervalul de timp între 09:00 – 12:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

str.Trușeni 9006, 9007, 9015, Codrilor 999, șos. Balcani 999 – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:

str. 27 August, M.Sadoveanu, Viilor – parţial în intervalul de timp între 09:35 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

str.Balcani, B.Lăutaru, Durlești, Mitr.Petru Movilă, Toma Alimoș – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Buiucani, or.Vatra:

str.Plopilor, Serghei Bogza, Ștefan Vodă – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Buiucani, s.Dumbrava:

str.Bot Mihai, Buiucani, Dimitrie Cantemir, Drumul Vilelor, Durlesti, Fîntînilor, Frumoasa, Igor Vieru, Ioan Botezătorul, La Rascruce, Maria Cibotari, Mihail Sadoveanu, Mitropolit Petru Movilă, Prieteniei, Rarestii, Sfîntul Gheorghe, Teilor, Vierul, Vilelor, Zavoiului – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Buiucani, com.Truşeni:

str.Chicera Petru, Igor Vieru, Mitropolit Petru Movilă, Sfîntul Gheorghe, Truseni – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

str.Chicera Petru 19, 27 August 9999, Trușeni 999, 9004, 9007, 9012, 9999 – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 12:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

str.Trușeni 9999 – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Centru:

str.Ismail 9999, 45, 29/1 – în intervalul de timp între 10:00 – 13:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice

Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:

str.Sihastrului, Schinoasa Deal – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Chişinău, sectorul Ciocana:

str.Maria Drăgan 28/3, Meșterul Manole 1, 12, Transnistria 5/1, 6, 16, 20 – în intervalul de timp între 09:35 – 15:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Rîşcani:

str.C.Stamati 12-16, Ion Doncev 2-22, Moara Roşie 3, 5, Zamfir Arbore 1-7, 2-6, str-la Zamfir Arbore 3/1, 4, 7, 7A – în intervalul de timp între 09:15 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Anenii Noi:

str.Arteziană, Concilierii Naționali, Cotovschi, S.Lazo, str-la Tihaia, Zagorodnaia – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

str.Chișinăului, Concilierii Naționali, Livezilor, Piața 31 August – parţial în intervalul de timp între 11:00 – 13:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

str.Tighina, Zagorodnaia – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 10:45, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Botnăreşti, s.Salcia – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:45, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Chetrosu – în intervalul de timp 13:30 – 15:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului

s.Chetrosu, s.Todirești, s.Chirca, s.Merenii Noi – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Mereni – parţial în intervalul de timp între 10:30 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Roșcani – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Ruseni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Țînțăreni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Cahul:

s.Brînza: str.Comsomoliscaea, Lenin, Molodejnaea, Ştefan cel Mare şi Sfînt – parţial în intervalul de timp între 14:00 – 15:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Bucuria – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Cantemir:

str.Boris Glavan, Ştefan Vodă, Zavodscaia – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice

s.Hîrtop – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Comrat (UTA Găgăuzia):

str.Cosmonauţilor, Dubinin, Kuzneţov, Lenin, Novaea, Pobeda – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 11:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

str.Fedko, Gavriliuc, Grigore Cotovschi, Pobeda, Serghei Tiulenin, Şevţov – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 10:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

or.Ceadîr-Lunga: str.Boris Glavan, Boris Glavan str-la, Cikalov, Dimitrov, Dzerjînski, Garaj, Iubileinaea, Karl Marx, Kuibîşev, Krîlov, Lenin, Matrosov, Matrosov str-la, Miciurin, Miciurin str-la, Molodejnaea, Nicolai Gogol, Oleg Coşevoi, Octombrie, Petru Cazmalî, Polevaea, Şevcenko Taras, Sverdlov, Sîrtmaci, Sîrtmaci str-la, Telman, Vasilii Jukovski, Volgograd, Zarecinaea – parţial în intervalul de timp între 18:30 – 20:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

or.Ceadîr-Lunga: str.Boris Glavan, Boris Glavan str-la, Dimitrov, Dzerjînski, Garaj, Karl Marx, Kuibîşev, Molodejnaea, Oleg Coşevoi, Telman, Volgograd, Zarecinaea – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Congaz: str. 28 Iunie, Lenin, Maxim Gorki – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Congaz: str.Cebanova, Grigore Cotovschi, Lev Tolstoi, Miciurin, Sadovaea, Serghei Lazo – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Călăraşi:

s.Dereneu, s.Hirova, s.Hoginești – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 16:50, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Pîrjolteni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Căuşeni:

str.Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Căinari, Cîmpurilor, Costache Negraia, Decebal, Florilor, Ion Cozmin, Izvoarelor, Leonidov, Padurilor, Păcii 1 str-la, Prieteniei, Ştefan Vodă, Vladimir Coliban, Vladimir Coliban str-la – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Opaci – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Zaim – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

Cimişlia:

str. 27 August, Alexandru cel Bun, Alexandru cel Bun str-la, Alexandru Donici, Alexandru Marinescu, Cimislia, Constantin Stere, Grigore Ureche, Ioan Vodă, Ion Creangă, Iurie Gagarin, Mihai Eminescu, Mihai Eminescu 2 str-la, Mihai Eminescu str-la, Mioriţa, Miron Costin, Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Petru Movilă, Nicolae Bălcescu, Perciun A., Petru Zadnipru, Satul Nou, Serghei Lazo, Ştefan Vodă, Traian, Valul lui Trăian, Vasile Alecsandri, Vasile Alecsandri str-la – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 19:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Hîrtop – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 10:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Ivanovca Nouă – parţial în intervalul de timp între 11:00 – 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

Criuleni:

s.Bălăbănești – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Dubăsarii Vechi – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Miclești, s.Stețcani – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 12:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Rîșcova – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Hînceşti:

str.Baștina, Codrilor, Haiducului, Ion Neculce, M.Frunze, Păcii, Romanov – parţial în intervalul de timp între 09:25 – 17:20, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Bobeica, s.Dahnovici – parţial în intervalul de timp între 08:15 – 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Bujor – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Buțeni – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Dancu – parţial în intervalul de timp între 08:15 – 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Fundul Galbenei – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Ialoveni:

s.Bardar – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Malcoci – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Zîmbreni – parţial în intervalul de timp între 09.25 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Leova:

str.Grigore Ureche, Grigore Ureche str-la, Livezilor, Mihai Eminescu, Miron Costin – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

str.Independenţei, Ion şi Doina Aldea-Teodorovici, Mihai Eminescu, Mitropolit Varlaam, Nucarilor – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

or.Iargara: str. 31 August 1989, Alexei Mateevici, Căile Ferate, Cucoarelor, Păcii, Viilor, Vinogradnaea str-la – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Băiuş, s.Cociulia Nouă, s.Hîrtop – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Tigheci – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

 

Orhei:

str.C.Negruzzi, B.Glavan, Nistreană, V.Lupu – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Budăi – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Ivancea – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Morozeni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Peresecina: str. 31 August 1989, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Dimitrie Cantemir, Mihai Eminescu, Peresecena, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Vasile Lupu – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 12:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Slobozia-Hodorogea, s.Biești – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Step-Soci: str.Boris Glavan, Livezilor, Miciurin, Mihai Eminescu, S.Stepi-Socii, Tineretului, Vasile Lupu – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Străşeni:

s.Ciobanca – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 20:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Cojușna: str.C.Negruzzi, D.Cantemir, DragoșVodă, Entuziaștilor, Ion Soltîs, Izvoarelor, Libertății, Lutoasa, Gorikii, Memoriei, M.Eminescu, Nouă, Podgorenilor, Primar M.Jereghi, Strășenilor, Tineretului, Triboi, Valea Luncii, Vera Triboi – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Lupa-Recea – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s. Pănășești – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Ştefan Vodă:

s.Carahasani: str.Ceapaev, Cotovachi, I.Creangă, Molodejnaia, Pobeda – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 19:20, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Palanca: str.M.Eminescu, Frații Dumitrașcu, 50 Let Sov.Moldavii – parţial în intervalul de timp între 09:25 – 17:25, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Popeasca: str. 27 August, 31 August, Cazacu Ion, Comsomoliscaia, Florilor, I.Creangă, Gagarin, Lenin, M.Frunze, Mira, Molodejnaia, Sovetscaia – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Purcari: str.M.Gorikii, Purcari – parţial în intervalul de timp între 09:10 – 19:10, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Taraclia:

s.Budăi: str.Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Mihail Frunze, Mira, Molodejnaea, Popa N.V.srt., Sadovaea, Serghei Lazo, Staroseliscaea – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Carbalia: str.Carbalia, Drujba, Fontannaea, Gaidarji G., Iubileinaea, Iujnaea, Lesnaea, Mira, Molodejnaea, Molodejnaea str-la, Ogorodnaea, Sadovaea, Zarecinaea – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Dermengi – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Teleneşti:

s.Băneştii Noi – în intervalul de timp 14:00 – 16:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului

s.Brînzenii Vechi – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Ratuș – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Verejeni – în intervalul de timp 08:40 – 10:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului

Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.

Related posts

Casa Națională de Asigurări Sociale va fi reorganizată. Din 40 de case teritoriale vor rămâne doar 5.

Cursul valutar oficial la 26.09.2017

Speranţa de viaţă din SUA şi alte state dezvoltate este în scădere

Leave a Comment