Portal de știri
Fără categorie

Întreruperi de energie electrică la Nisporeni. Lista localităților care rămân mâine fără curent electric

Pentru îmbunătățirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. „Red Union Fenosa” S.A. anunţă că astăzi vor avea loc lucrări programate de întreținere, renovare și modernizare a rețelelor electrice pe adresele și în intervalele de timp indicate mai jos:

1. Chişinău, sectorul Botanica:

bd.Decebal 6, 6/2, 6/4 – în intervalul de timp între 09:00 – 17:00 (pentru 4 ore) pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electricestr.Alexandru Negru Vodă 107-117, 164-210, 9999, Burebista 113-114, 172, 186A, Drumul Băcioiului 171, 180-188, 269-331, Grenoble 136, 176, 279, 303, 311, 325, 327 – în intervalul de timp între 09:30 – 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

2. Chişinău, sectorul Buiucani:

str.Calea Ieșilor 22, 49B, 51, 51/1, 51/2, 51/3, 51/4, 51/5, 51A, 55, 55/1, 55/2, 9999, Drumul Crucii 95, 95/2, 96, 97/1, 97/2, 98, 99, 99/1, 100, 101-123, Golia 7-13, 8-14, Milano 12, 43, Țărînii 85-107, 110-128, 129 – în intervalul de timp între 11:00 – 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

3. Chişinău, sectorul Centru:

șos.Hîncești 60/1, 60/4, 999 – în intervalul de timp între 09:00 – 13:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electricstr.Lech Kaczynski 2/1, 2/2, 2/3, 6/1, Sprîncenoaia 1/1, 6 – în intervalul de timp între 13:00 – 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electricstr.M.Kogălniceanu 87, 87A – în intervalul de timp între 09:30 – 17:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice

4. Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:

s.Codru: str.Grenoble 136, Puhoi – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

5. Chişinău, sectorul Ciocana, com.Coloniţa:

s.Colonița: str.Albișoara, Dacilor, Greacă, Haiducului, Movileni – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene

6. Chişinău, sectorul Rîşcani:

bd.Moscova 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/6, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4 – în intervalul de timp între 09:30 – 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

7. Chişinău, sectorul Rîşcani, com.Stăuceni:

s.Stăuceni: str.Alexei Mateevici, Constructorilor, Dumitru Matcovschi, Dumitru Matcovschi str-la, Ion Creangă, Mihai Eminescu, Stăuceni sat, Studentilor, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Trandafirilor, Vasile Alecsandri, Vasile Alecsandri str-la, Viilor – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 12:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice

8. Anenii Noi:

or.Anenii Noi: str. 9 Mai, Comsomolului, Florilor, Solnecinaia, Speranța, Timireazev, str-la Uzinilor, Victoriei – parțial, în intervalul de timp între 09:40 – 17:40 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electricor.Anenii Noi: str.Tighina, Podgornaia – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilors.Beriozchi: str.Polevaia, str-la Zelionîi – parțial, în intervalul de timp între 09:35 – 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEAs.Bulboaca – parțial, în intervalul de timp între 09:45 – 19:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

9. Basarabeasca:

s.Sadaclia: str.Mihail Frunze, s.Sadaclia – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

10. Cahul:

or.Cahul: str.Alexandru Plămădeală, Mănăstirea Căpriana, Miron Costin, Nucilor, Toma Ciorbă – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 16:45 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilors.Andruşul de Jos – parțial, în intervalul de timp între 08:30 – 09:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Ursoaia, s.Lebedenco – parțial în intervalul de timp între 10:00 – 12:00, pentru conectarea noului consumator

11. Cantemir:

or.Cantemir: str.Daci – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

12. Comrat (UTA Găgăuzia):

or.Comrat: str.Cosmonauţilor, Dubinin, Kuzneţov, Lenin, Novaea, Pobeda – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 17:10 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electricor. Comrat: str.Dnestrovsk, Dostoevski, Melnicinaea – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 17:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA or.Tvardița: str.Serghei Lazo – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 16:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electricor. Vulcănești: str. 20 Siezda, 26 Siezda, Crutaia str-la, Maxim Gorki, Pionerscaea – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengiloror. Vulcănești: str.Novoselova, Popova – parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 16:45 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilors. Congaz: str.Kalinin, 28 Iunie, Miciurin – parțial, în intervalul de timp între 12:00 – 13:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

13. Criuleni:

s.Miclești – parțial în intervalul de timp între 11:00 – 12:30, pentru conectarea noului consumator

14. Călăraşi:

s.Bravicea – parțial, în intervalul de timp între 09:45 – 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electrics. Răciula – parțial, în intervalul de timp între 09:40 – 16:50 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

15. Căuşeni:

or.Căușeni: str. 31 August, Alba Iulia, A.Donici, C.Stamati, Gh.Asachi, Gagarin, Livezilor, M.Eminescu, șos.Tighinei – parțial, în intervalul de timp între 15:20 – 17:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentuluior. Căușeni: str.Ştefan cel Mare şi Sfînt – parțial, în intervalul de timp între 13:00 – 15:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentuluior. Căușeni: str-lă Botnei, Ciocana, Ciocana Mică, Dragoş Vodă, Fîntînilor, Fîntînilor str-la, Ion Soltîs, Mihail Lermontov, Mihail Lomonosov, Miron Costin, Mitropolit Dosoftei, Pădurii, Pădurilor, Petru Rareş, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Ştefan cel Mare şi Sfînt 10 s-a, Ştefan cel Mare şi Sfînt 5 s-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt 6 s-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt 7 s-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt 8 s-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt 9 s-la, Toma Miron – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 16:40 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrices. Baccealia – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Ciuflești – parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Cîrnățenii Noi – parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Fîrlădeni – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 11:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Opaci – parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 18:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

16. Hînceşti:

or.Hîncești: str.Alexandru cel Bun, Chișinăului, Gh.Asachi, M.Drăgan, M.Sadoveanu, Mușatinilor, Octavian Goga, Regela Decebal – parțial, în intervalul de timp între 09:10 – 16:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Ciuciuleni – parțial, în intervalul de timp între 09:50 – 16:50 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Fundul Galbenei – parțial, în intervalul de timp între 08:30 – 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Ivanovca – parțial, în intervalul de timp între 08:15 – 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Secăreni, s.Cornești, s.Secărenii Noi, s.Drăgușeni, s.Pașcani, s.Pereni – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

17. Ialoveni:

or.Ialoveni: str-la 27 August, Cetatea Albă, Chilia, Hotinului, Hotinului str-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Veniamin Zarzăr, 27 August – parțial, în intervalul de timp între 09:15 – 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Malcoci – parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 17:50 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Nimoreni – parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 17:50 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Puhoi, s.Văratic – parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electrics.Răzeni – parțial, în intervalul de timp între 09:45 – 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Ulmu – parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEAs.Văsieni – parțial, în intervalul de timp între 09:45 – 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

18. Leova:

or.Leova: str.Bogdan Petriceicu Haşdeu, Ion Luca Caragiale, Ştefan cel Mare şi Sfînt – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

19. Nisporeni:

s.Brătuleni – parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Șișcani – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 16:40 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

20. Orhei:

or.Orhei: str.Alunița, Baladelor, Brazilor, Căpriana, Gh.Malarciuc, Ion Inculeț, Izvorul Cucului, Lăcrămioarelor, Magnolie, N.Bălcescu, Nistreană, Sf.Nicolae – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 16:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor or.Orhei: str.C.Negruzzi, Piatra Neamț, Scrisul Latin, V.Lupu – parțial, în intervalul de timp între 11:00 – 19:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a piloniloror.Orhei: str.C.Negruzzi, Piatra Neamț, Scrisul Latin, V.Lupu, M.Eminescu – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 19:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor or.Orhei: str.M.Eminescu, Piatra Neamț, Scrisul Latin – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 16:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Cișmea – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

21. Ştefan Vodă:

or.Ștefan Vodă: str. 31 August, Libertății, Livezilor, Molodejnaia, N.Testemițeanu, Suvorov, Ștefan cel Mare – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 16:40 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice s.Brezoaia: str.Comsomoliscaia, Lenin, Nadrecinaia – parțial, în intervalul de timp între 12:40 – 14:20 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Brezoaia: str.Jirnovaia, Molodejnaia – parțial, în intervalul de timp între 11:10 – 12:30 pentru conectarea clienţilor noi s.Copceac: str. 28 Iunie, Gagarin, Lenin, Lesnaia, Livezilor, M.Eminecu, Severnaia, Sovetscaia, str-la Școlinîi, Vinogradnaia – parțial, în intervalul de timp între 15:00 – 17:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Grădinița: str. 1 Mai, Cutuzova, Iurie Gagarin, Lenin, Lesnaea, Mira, Molodejnaea, Pobedî, Serghei Lazo, Sovetscaea, s.Leuntea: str.Alexandr Puşkin, Chirov, Cicalova, Gheorghi Jucov, Gherman Titov, Lenin, Matrosov, Maxim Gorki, Mihail Frunze, s.Talmaza: str. 27 August, 31 August 1989, 9 Mai, Anatolie Sîrghi, Banikov, Dimitrie Cantemir, Doina, Iurie Gagarin, Luceafărul, Maxim Gorki, Mihail Frunze, Nistrului, Prietenia, Vasile Alecsandri, Viilor – parțial, în intervalul de timp între 09:50 – 17:35 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Pentru informații suplimentare contactați Serviciul Suport Clienți al companiei la telefonul 022-43-11-11.

Related posts

Practici de implicare civică vor servi drept sursă pentru un film artistic cu rol educațional creat în Moldova

AlbasatTV, Nisporeni

Cursul valutar oficial la 28.01.2023

AlbasatTV, Nisporeni

Persoanele din Nisporeni care sunt în căutarea unui loc de muncă sunt așteptate să participe la Târgul locurilor de muncă din cadrul expoziției „Fabricat în Moldova-2023”

AlbasatTV, Nisporeni

Natalia Gavrilița a discutat cu locuitorii din raionul Nisporeni despre măsurile Guvernului de susținere a populației

AlbasatTV, Nisporeni

Cod galben de ninsori și ghețuș

AlbasatTV, Nisporeni

IMPORTANT! Cum să ne protejăm de incendiile provocate de sobe. Recomandările pompierilor nisporeneni

AlbasatTV, Nisporeni

FAO și Japonia ajută gospodăriile rurale moldovenești să depășească efectele crizei

AlbasatTV, Nisporeni

Clasă pentru copiii refugiați din Ucraina, deschisă la Nisporeni. Olesea Șevcenko: „Suntem recunoscători”

AlbasatTV, Nisporeni

Prevenirea cancerului de col uterin trebuie să fie o prioritate pentru autorități și populație

AlbasatTV, Nisporeni

Victimele Holocaustului, comemorate la Chișinău: Este tragedia întregii umanități

AlbasatTV, Nisporeni

Leave a Comment

Fără categorie

Întreruperi de energie electrică la Nisporeni. Lista localităților care rămân mâine fără curent electric

Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că luni 21 ianuiarie 2019, vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:

  Nisporeni:str.Alexandru cel Bun, Alexandru Lăpuşneanu, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Constantin Stamati, Haiducilor, Ioan Vodă, Livezilor, Livezilor str-la, Maguri, Sfinti Voievozi, Suveranităţii, Zubcu-Codreanu Nic. – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 16:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric.s.Drojdieni, s.Şişcani – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

  Chişinău, sectorul Buiucani:str.Doina şi Ion Aldea-Teodorovici 18/2 – în intervalul de timp între 09:00 – 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric str.Sucevița 16 – în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
  Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:str.M.Sadoveanu, 27 August, Viilor – parţial în intervalul de timp între 09:10 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
  Chişinău, sectorul Buiucani, com.Ghidighici: str.Alba Iulia, Alexandru cel Bun, Alexei Mateevici, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Catalan, Cazacului, Columna, Columna str-la, Costin V.Str., Dacia, Drumul Bicului, Florilor, Ghidighici sat, Ghioceilor, Graurilor, Grigore Ureche, Independenţei, Liviu Deleanu, Maria Drăgan, Mărţişor, Merilor, Mihai Eminescu, Mihai Viteazul, Mioriţa, Moldoviţa, Nucarilor, Persicilor, Podişul, Radiacului, Rediul Cazacului, Renaşterii, Sfatul Ţării, Şerban, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Tricolorului, Vălicica Omului, Veronica Micle – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
  Chişinău, sectorul Centru:str.C.Negruzzi 7, Gării 1, Petricani 86, Ion Vasilenco 32A, 38 – în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Sihastului 79A, 42, 9003, 9990, Sfîntul Ștefan 21, 23, 43 – în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
  Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:str.Aleea Verde, Bujorilor, Bujorilor 1 str-la, Bujorilor 3 str-la, Bujorilor 5 str-la, Busuiocului, Busuiocului 1 str-la, Cobzarilor 7 str-la, Cobzarilor 8 str-la, Codru, Colinei 1 str-la, Colinei 2 str-la, Costiujeni, Livădarilor, Otradnii 1 str-la, Otradnii 2 str-la, Padurilor, Padurilor 1 str-la, Pădurilor 1 str-la, Plaiului 1 str-la, Pomicultorilor, Pomicultorilor 1 str-la, Pomicultorilor 2 str-la, Pomicultorilor 3 str-la, Pomicultorilor 4 str-la, Pomicultorilor 5 str-la, Pomiculturilor 6 str-la, Prepeliţei, Schinoasa-Deal, Schinoasa-Deal str-la, Schinoasa-Deal 1 str-la, Schinoasa-Deal 2 str-la, Schinoasei Deal 3 str-la, Sf.Maria, Sf.Martiri Brîncovineni, Sf.Ştefan, Sihastrului, Sihastrului 1 str-la, Sihastrului 2 str-la, Sihastrului 4 str-la, Sitarului 3 str-la, Viticultorilor – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
  Chişinău, sectorul Ciocana, com.Bubuieci:str.Livezilor, M.Frunze, T.Bubuiog – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 16:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
  Chişinău, sectorul Rîşcani:str.Calea Basarabiei 5, 8, 10, Calea Moșilor 9, 17, 38, 40, str-la Bolbocica 6, 7-9, 9A, Calea Orheiului 3, 10-28, 11-35, 107, Carierei 18, 30-50, 43-79, str-la 1 carierei 1, 2A, 3-13, 2-10, 16, 16A, 25A, 33, 24, str-la 2 Carierei 2-10, 7, 15-21, 16, 24, 30, Cărăușilor 4, Circului 50, Cornești 7A, Doina 2, 4, 4A, 6, 7, 7A, 13, 15A, 167A, Dubăsari 1B, 2, 6, 10, 3, 3A, str-la 1 Pitrăriei 30, 37, str-la 2 Pietrăriei 19, 23, 26A, 26, 34, 35, str-la Pietrăriei 39, 49D, Podgorenilor 4, 6, 7A, Visterniceni 18, 26-28, 42-68 – în intervalul de timp între 09:20 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
  Anenii Noi:s.Bulboaca – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Chetrosu – parţial în intervalul de timp între 11:40 – 14:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Floreni – parţial în intervalul de timp între 09:35 – 17:35, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Țînțăreni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
  Cahul:s.Colibaşi: str.Octombrie, 1 Mai, Alba Iulia, Alexandr Puşkin, Alexandru cel Bun, Alexei Mateevici, Bez Uliţ, Bisericii, Caişilor, Costache Negruzzi, Crasnov, Dimitrie Cantemir, Fraţii Timofei, Grădinilor, Grănicerilor, Horelor, Ion Creangă, Ivan Zaikin, Libertăţii, Liniştită, Mihail Frunze, Nouă, Octeabriscaea, Pobedî, Prietenia, Prietenie, Prut, Prutului, Recea, Serghei Lazo, Suvorova, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Troian, Uliţa Mare, Vasile Alecsandri, Viilor, Vinogradnaea – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Găvănoasa – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 16:15, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
  Cantemir:s.Coștangalia – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
  Comrat (UTA Găgăuzia):or.Ceadîr-Lunga: str.Cecanova, Jeleabov, Lenin, Maxim Gorki, Miciurin, Mihail Lomonosov, Proezdnaia – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Avdarma: str.Calinin, Gh.Jukovski, Miciurin, Ogorodnaia, Sovetscaia, Timoșenko – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Beșalma: str.Colhoznaia – parțial în intervalul de timp între 11:00 – 12:30, pentru conectarea noului consumator
s.Chirsova: str. 28 Iunie
 parțial în intervalul de timp între 09:00 – 10:30, pentru conectarea noului consumator
s.Gaidar: str.Colhoznaia –
 parțial în intervalul de timp între 11:30 – 13:00, pentru conectarea noului consumator
  Călăraşi:s.Pitușca – parţial în intervalul de timp între 09:50 – 16:50, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
  Căuşeni:or.Căinari: str.Căinari, Leonidov, Libertăţii 2 str-la, Padurilor, Păcii 1 str-la, Ştefan Vodă – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Taraclia – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
  Cimişlia:str.Mircea cel Bătrîn, P.Zadnipru – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
  Criuleni:s.Hîrtopul Mic – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
  Hînceşti:s.Calmațui – parţial în intervalul de timp între 09:50 – 17:55, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Sărata Galbenă: str.Boris Glavan, Criucova, Grădinilor, Grigore Cotovschi, Hînceşti, Ion Soltîs, Matrosov, Mihai Eminescu, Mihai Viteazul, Mihail Frunze, Mihail Sadoveanu, Nikolai Vatutin, Octeabriscaea, Ogorodnaea, Sfîntul Gheorghe, Ştefan cel Mare şi Sfînt – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
  Ialoveni:s.Răzeni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
  Leova: s.Ceadîr – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 Orhei: str. 31 August, Călărași, N.M.Spătaru – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Pelivan – parţial în intervalul de timp între 08:45 – 16:45, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Tîrzieni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
  Străşeni: s.Căpriana – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 16:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Găleşti, s.Găleştii Noi – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
  Ştefan Vodă: str.Alexandru cel Bun, B.Glavan, D.Cantemir – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Cioburciu: str. 1 Mai, Chirov, Ceapaev, lenin, Lomachina, M.Goriki, M.Frunze – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 17:25, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Crocmaz: str.Chirov, Lenin, Mira, Suvorov – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Olănești: str.I.Creangă – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Răscăieţii Noi – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 17:20, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
  Taraclia: s.Tvardița: str.Ciapaev – parțial în intervalul de timp între 14:30 – 15:30, pentru conectarea noului consumato

 Teleneşti: str. 31 August, 8 Martie, Dacia, Plopilor, Sportivă – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
  Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.

Related posts

Practici de implicare civică vor servi drept sursă pentru un film artistic cu rol educațional creat în Moldova

AlbasatTV, Nisporeni

Cursul valutar oficial la 28.01.2023

AlbasatTV, Nisporeni

Persoanele din Nisporeni care sunt în căutarea unui loc de muncă sunt așteptate să participe la Târgul locurilor de muncă din cadrul expoziției „Fabricat în Moldova-2023”

AlbasatTV, Nisporeni

Natalia Gavrilița a discutat cu locuitorii din raionul Nisporeni despre măsurile Guvernului de susținere a populației

AlbasatTV, Nisporeni

Cod galben de ninsori și ghețuș

AlbasatTV, Nisporeni

IMPORTANT! Cum să ne protejăm de incendiile provocate de sobe. Recomandările pompierilor nisporeneni

AlbasatTV, Nisporeni

FAO și Japonia ajută gospodăriile rurale moldovenești să depășească efectele crizei

AlbasatTV, Nisporeni

Clasă pentru copiii refugiați din Ucraina, deschisă la Nisporeni. Olesea Șevcenko: „Suntem recunoscători”

AlbasatTV, Nisporeni

Prevenirea cancerului de col uterin trebuie să fie o prioritate pentru autorități și populație

AlbasatTV, Nisporeni

Victimele Holocaustului, comemorate la Chișinău: Este tragedia întregii umanități

AlbasatTV, Nisporeni

Leave a Comment